MÜJDE AR’IN KORKTUĞU OLMADI!

Müjde Ar, 1982 yılında başrol oynadığı “İffet” filminin dizi versiyonunun çekileceğini öğrenince ilginç bir yorum yapmıştı.

Magazin

MÜJDE AR’IN KORKTUĞU OLMADI! Filmde Faruk Peker’in başını otomobil camına sıkıştırıp kendisine tecavüz ettiği sahnenin aynısını günümüz koşullarında çekerken bir kaza yaşanabileceğini öne süren Ar, diziyle ilgili “Bu iş sadece otomobil penceresinde çekilen tecavüz sahnesi nedeniyle yeniden çekilmiyor. Hem o sahne için çok heyecanlanmasınlar. O zamanlar otomobillerin camları çevirmeli kolla açılırdı, şimdi elektronik. Kıza tecavüz edeyim derken boğuverirler valla!” yorumunu yapmıştı. Geçen hafta Beykoz Ormanı’nda çekilen bu sahnede Ar’ın rolünü canlandıran Deniz Çakır ile büyük aşkı Cemil’i oynayan İbrahim Çelikkol, kamera karşısına geçti. Çelikkol soğukkanlı bir oyunculuk sergilerken Çakır’ın sahnenin gerginliğini fazlasıyla yaşadığı görüldü. Sahne herhangi bir kaza yaşanmadan tamamlandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: