MÜJDE AR'IN YENİ MÜZİKAL PROJESİ!

Müjde Ar’ın “Boğaz’ın Kızları” adlı müzikal projesinin başrolü için Aysun Kayacı, Asuman Krause, Naz Elmas ve Doğa Rutkay’ın adı geçiyor.. "Boğaz'ın Kızları" projesi magazini bayağı meşgul edeceğe benziyor..

Magazin

MÜJDE AR'IN YENİ MÜZİKAL PROJESİ! Müjde Ar, “Boğaz'ın Kızları” adlı müzikal projesiyle ekranların ünlü bir güzelini sahneye çıkarmaya hazırlanıyor. Ar'ın hem senaryosunu yazdığı hem de yapımcılığını üstlendiği müzikalin başrolü için Aysun Kayacı, Asuman Krause, Naz Elmas ve Doğa Rutkay'ın adı geçiyor.

Ar'ın, “Haydi Gel Bizimle Ol” programını da birlikte sunduğu Aysun Kayacı'yla projeyi yüz yüze görüştüğü, ancak müzikalde başrol oynayacak ismin henüz kesinleşmediği belirtiliyor. Ar'ın genelev patroniçesi Matild Manukyan'ın hayatından esinlenerek yazdığı “Boğaz'ın Kızları”nda sürpriz bir tiyatro oyuncusu da rol alacağı da söyleniyor. Müzikal projesi, daha önce Gülben Ergen'in oynayacağı haberleriyle gündeme gelmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: