Müjde Uzman ekranlara mı dönüyor?

Oyuncu Müjde Uzman, Formsante dergisine verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalara imza attı.

Magazin

Müjde Uzman ekranlara mı dönüyor? 34 yaşındaki oyuncu Müjde Uzman, "Mükemmeliyetçi olmak gibi bir huyum var. Oyunculuğu, ünlü olmak gibi abartılı konularla birleştirmek istemiyorum. Bu mesleği en iyi şekilde yapmaya çalışacağım, yapamazsam da yapmayacağım. Hiçbir zaman başrollerin peşinde olmadım" açıklamasında bulundu.

MÜJDE UZMAN KİMDİR?
26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müjde Uzman, pazarlama müdürlüğü, müzik yazarlığı, modellik ve oyunculuk yapıyor. 2008 yılında Paramparça Aşklar dizisinde Nil rolü ile ilk kez ekrana çıkan Müjde Uzman, 2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2014 yılında "Küçük Aptalın Büyük Dünyası" kitabından esinlenerek senaryosu yazılan, başrollerinde Murat Boz ile Büşra Pekin‘in oynadığı "Hadi İnşallah" adlı filmde Sinasi Yurtsever, Cezmi Baskın, İdil Dizdar, Aydan Taş, Hülya Gülşen Irmak ile birlikte rol alan Müjde Uzman, 2015 yılında başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Ozan Akbaba, Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" adlı dizide "Nazlı" karakterini canlandırdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: