Mükemmel fotoğraf için zamanlama!

Anı yaşamak mı, anı paylaşmak mı, anı en güzel şekilde saklamak mı?

Yaşam

Mükemmel fotoğraf için zamanlama! Fotoğraf çekmenin artık çok fazla amacı var. İş için de, zevk için de, yaşamda aktif olabilmek için de çekiliyor. Özellikle instagram hayatımıza girdiği günden beri, bu kareler daha çok önem teşkil ediyor.

Açısını ayarlamak, buğusunu netleştirmek ya da ışık ayarı vermek, shop programları vs vs derken bir fotoğrafı paylaşmadan önce üzerinde sürekli oynuyoruz. Aslında biz fotoğraf çekmekten anın tadını da eksiltiyoruz lakin mutluluk veren güzel şeyler için kısıyorsak, püf noktalarını da bilmemiz gerekiyor.

Madem biz bu işi sevdik o halde en güzel fotoğrafı çekmek için zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu da bilmemiz gerekiyor. En ilginç ve beğeni kazanan fotoğraflar zamanlaması doğru çekilmiş fotoğraflardır. Bir uçağı kuyruğundan yakalamanız gibi, bir çiçeği giyinmiş gibi, güneşi avucunuzda tutmanız, akan suyu göze benzetmeniz gibi bir sürü oyunlarla gerçek ve aynı zamanda shop ihtiyacı olmayan şahane fotoğraflar çekebilirsiniz. Zamanı yakalayın. Likelarınız bol olsun.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: