'Muppets Aranıyor!'

İkinci devam filminin gösterim tarihi değişti, yeni posteri yayınlandı!

Kültür-Sanat

'Muppets Aranıyor!' Muppet'lar ikinci devam filminde bu kez Avrupa'ya açılıyor. Berlin, Madrid, Dublin ve Londra gibi Avrupa başkentlerinde büyük sinemalarda kapalı gişe sahne alan tüm Muppets üyeleri bu sefer dünya turuna çıkıyor. Ama bu kez Kermit'in başı büyük belada. Zira ona ikizi gibi benzeyen, dünyanın en azılı hırsızlarından Constantine ve onun sağ kolu Dominic, Muppets üyelerini özellikle de Kermit’i uluslararası bir suç eylemine sürüklüyor. Constantin, masum Kermit'in yerine geçerek planlarını uygulamaya koyarken, Kermit'te tıkıldığı hapishanede suçsuzluğunu ispatlamaya çalışıyor...

Uzun yıllar boyunca bir TV şovu olarak izlemiş olduğumuz ve tarihe adını altın harfler ile kazıyan The Muppet Show, ikinci sinema filmi ile geri dönüyor. Daha önce birden fazla TV filmi ile izleyicilerini kahkahalara boğan ünlü marka, ikinci kez James Bobin'in yönetmenliğinde sinema salonlarına uğrayacak. Filmin başrollerinde ise Ricky Gervais, Tina Fey ve Modern Family adlı efsane dizinin de oyuncusu olan Ty Burrell yer alıyor. İkinci sinema uyarlaması Muppets Aranıyor (Muppets Most Wanted) filminin yeni Türkiye gösterim tarihi ise 13 Haziran 2014 oldu!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: