Murat Başoğlu intihar etti mi? İşte ilk açıklama...

Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs ettiği iddia edilmişti. Sunucu çıkan haberlere sosyal medyadan cevap verdi.

Magazin

Murat Başoğlu intihar etti mi? İşte ilk açıklama... Bu sabah Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs ettiği söylendi. İddiaya göre yakınları son anda yetişip Başoğlu'nu hastaneye götürdü. Hayati bir tehlikesi olmayan sunucunun ruh sağlığının bozuk olduğu ve bu nedenle de hastaneye yatırıldığı da konuşuldu.

Murat Başoğlu intihara kalkıştı!

Murat Başoğlu intihara kalkıştı!"NE YAZIK, NE YAZIK!"

Murat Başoğlu çıkan bu habere sosyal medyadan yayınladığı bir açıklama ile cevap verdi. Başoğlu, "Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz" dedi.

"İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM" DEMİŞTİ

Skandal fotoğrafların ardından röportaj veren Murat Başoğlu, "Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm." ifadelerini kullanmıştı. Murat Başoğlu, yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek’ten tek celsede boşanmıştı. Murat Başoğlu skandal olayın ardından evini satıp yurt-dışına gitmek istemiş ancak mahkeme davanın karar bağlanmasına kadar Başoğlu'nun yurt-dışına çıkmasına izin vermemişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: