Murat Başoğlu: Kirli eller beni öldürmeye çalışıyor!

Geçen yaz yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal görüntüleri ortaya çıkan Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs ettiği ileri sürüldü. Murat Başoğlu konuştu: ''Haberleri 14 yaşındaki oğlum Bodrum'da okumuş. Ağlayarak aradı. Nişantaşı'nda yemekteydim. Ben intiharlık bir şey yapmadım.''

Magazin

Murat Başoğlu: Kirli eller beni öldürmeye çalışıyor! 'OĞLUM AĞLAYARAK BENİ ARADI'

Sunucu Murat Başoğlu'nun geçen yaz bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal görüntüleri ortaya çıkmış, aylarca konuşulmuştu.

Dün Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs ettiği ileri sürüldü. Ama iddiayı yalanladı.

Murat Başoğlu intihar etti mi? İşte ilk açıklama...

Murat Başoğlu intihar etti mi? İşte ilk açıklama...Murat Başoğlu, POSTA'ya ''Haberi okuduğum sırada Nişantaşı'nda yemekteydim. 14 yaşındaki oğlum da Bodrum'da görmüş. Ağlayarak beni ve annesini aradı. Bana ve aileme yapılan bu vicdansızlığı kendime izah edemiyorum'' dedi.


'NE HAKLARI VAR?'

Murat Başoğlu şöyle konuştu: ''Oğluma, canıma bunu yapmaya, hüngür hüngür ağlatmaya ne hakları var. Ben intihar edecek hiçbir şey yapmadım. İntiharı düşünseydim 1 yıl boyunca hakkımda yapılan haberler yüzünden ederdim. Bu öldürme operasyonu. Ama başaramayacaklar. Kirli eller beni FETÖ'cü de yaptı, kaçak da. Ben hiçbiri değilim.''

Eşi Hande Bermek ile aynı evde yaşamaya devam eden Murat Başoğlu'nun yurt dışı yasağı sürüyor. (Kaynak: posta.com.tr)

Murat Başoğlu ağlayarak anlattı:

Murat Başoğlu ağlayarak anlattı: "Ölmemi istediler!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: