Murat Başoğlu ve Hande Bermek anlaşmalı boşanıyor!

Rezaletin ardından Murat Başoğlu ile 14 yıllık eşi Hande Bermek bu hafta boşanıyor. Çiftin ortaklaşa aldığı bir ev ve araba Hande Bermek'in olacak.

Magazin

Murat Başoğlu ve Hande Bermek anlaşmalı boşanıyor! Öz yeğeni ile teknede öpüştüğü iddia edilen Murat Başoğlu ile 14 yıllık eşi Hande Bermek anlaşmalı olarak boşanıyor. Kuşadası'nda görülecek dava sonrasında çift yollarını ayıracak.

NEDEN BEKLEDİ?

Olayın basına yansımasının ardından yaptığı kısa açıklamada Hande Bermek'in “Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklaması ve Murat Başoğlu ile aynı evde yaşamaya devam etmesi çiftin boşanmayacağı şeklinde yorumlanmıştı. Ancak Bermek’in sessiz sedasız boşanmak istediği, bu nedenle bir süre beklediği ortaya çıktı.

VELAYET ANNEDE KALACAK!

Sessiz sedasız boşanmak istedikleri için Kuşadası'nda boşanacak olan çift anlaştı. Hande Bermek'in avukatlığını "Ünlülerin boşanma avukatı" olarak bilinen Aslı Hatemi üstlenecek. Çiftin sahip olduğu bir ev ve bir araba Hande Bermek'te kalacak. Ayrıca 13 yaşındaki oğullarının velayetini de Bermek alacak. Anne oğul, Bodrum’da yaşamaya devam edecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: