Murat Başoğlu: Yeğenim benden 150 bin dolar istedi!

İntihar haberleriyle gündeme gelen Murat Başoğlu çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Başoğlu, "Yeğenim görüntülerin olmadığını öğrenince benden 150 bin dolar istedi" dedi.

Magazin

Murat Başoğlu: Yeğenim benden 150 bin dolar istedi! İntihar haberleriyle gündeme gelen Murat Başoğlu'ndan peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor. Önce intihar ettiği yönünde çıkan haberleri sosyal medya hesaplarından yalanlayan Murat Başoğlu, sonrasında verdiği bir röportajda "Kirli eller beni öldürmeye çalışıyor" demişti.

Murat Başoğlu: Kirli eller beni öldürmeye çalışıyor!

Murat Başoğlu: Kirli eller beni öldürmeye çalışıyor!



Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yapımcısı Bilal Özbilge ile de görüşen Murat Başoğlu, "Hayatım boyunca yeğenimi 3 kez gördüm. Yeğenimle hayatım boyunca samimi değildim. Kendisi beni doğum günlerimde arardı. Zaten yurt dışında eğitim aldı. Üstelik ağabeyim ile de görüşmezdik, mesafeliydik. Yeğenim ile eşim sık sık görüşürdü. Yeğenim görüntülerin olmadığını öğrenince benden 150 bin dolar istedi. Ben de, 'Saçmalama ne parası istiyorsun' deyince, 'Amcam bana tecavüz etti' diye iftira atarım dedi. Görüntü ortaya çıkınca para isteği ortadan kalktı. İşte bu yüzden kumpas olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Murat Başoğlu intihar etti mi? İşte ilk açıklama...

Murat Başoğlu intihar etti mi? İşte ilk açıklama...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: