Murat Boz, Aslı Enver'in evine taşındı!

Geçtiğimiz günlerde yeniden barışan Murat Boz ile Aslı Enver çiftinden yeni bir adım geldi. Boz, Enver'in Suadiye'deki evine yerleşti.

Magazin

Murat Boz, Aslı Enver'in evine taşındı! 2.5 yıllık ilişkilerini 10 ay önce sonlandıran Murat Boz ile Aslı Enver geçen günlerde tekrar barıştı. Enver, barışmak için Boz'a bir şart koşmuş, nisan ayında evliliğe hazır olmadığı için Enver'den ayrılan Boz'un bu kez sevgilisinin kapısını nikah masasına oturmak için çaldığı öğrenilmişti. Aslı Enver'in ise evlilik şartıyla sevgilisine geri döndüğü ortaya çıkmıştı.

Aslı Enver Murat Boz'la hangi şartla barıştı?

Daha önce Murat Boz'un Avrupa Yakası Kuruçeşme'de olan evinde yaşayan güzel oyuncu, şarkıcıdan kendi evine taşınmasını istedi. Posta'nın haberine göre bunu kabul eden Boz, Enver'in Suadiye'deki evine taşındı. Bir süredir Aslı Enver'in evinde yaşayan çiftin, dışarı çıktıklarında da Anadolu Yakası'ndaki mekanlara gittiği öğrenildi.

Murat Boz'dan Aslı Enver itirafı!

Murat Boz'dan Aslı Enver itirafı!Murat Boz ve Aslı Enver'den ilk fotoğraf geldi

Murat Boz ve Aslı Enver'den ilk fotoğraf geldi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: