Murat Boz: Aslı'yı görünce heyecanlanıyorum!

Kıbrıs'ta sahne alan Murat Boz'u sevgilisi Aslı Enver yalnız bırakmadı. Boz, "Aslı’yı gördüğüm her an heyecanlanıyorum" itirafında bulundu.

Magazin

Murat Boz: Aslı'yı görünce heyecanlanıyorum! Murat Boz ile Gülşen, yılbaşı geccesi Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Murat Boz, “2018 inşallah kötü günleri geride bıraktığımız bir yıl olsun. Herkes mutlu ve sağlıklı olsun. Kötü haberler almayalım artık. Ben umutluyum 2018 ülkemize sağlık, mutluluk, huzur getirecek.” dedi. Kıbrıs’a sevgilisi Aslı Enver ile beraber gelen Murat Boz, “Her zaman Aslı ile söylüyoruz. Evlilik konusunda hayatımızda bir gelişme olursa bunu bizim ağzımızdan birlikte duyacaksınız. Şu an çok mutluyuz, her şey çok yolunda. Allah nazarlardan korusun çok güzel bir ilişkimiz var. Sahneye çıkmak gerekmiyor Aslı’yı gördüğüm her an heyecanlanıyorum tabii ki. Bu akşamda özel bir akşam tabii ki heyecan var. Bu akşam her şarkım ona gitsin.” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: