Murat Boz ile Aslı Enver barışacak mı?

Murat Boz'un Aslı Enver'e evlilik teklifi ettiği iddiası dün magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin barışıp barışmayacağı merak konusu olurken bugün çok daha farklı iddialar basında yer aldı.

Magazin

Murat Boz ile Aslı Enver barışacak mı? Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta Murat Boz ile Aslı Enver'in ilişkisi ile ilgili "Yakında barışırlar" yorumunda bulunmuştu. Bu açıklamanın ardından gözler ikiliye çevrildi ama barıştıklarına dair herhangi bir açıklama da gelmedi. Dün ise ortaya bambaşka bir iddia atıldı.

Murat Boz ile Aslı Enver'in barışmaları an meselesi!

Murat Boz ile Aslı Enver'in barışmaları an meselesi!İddiaya göre Murat Boz, Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulundu. Murat Boz'un annesi Nedret Boz'un da oğlunu desteklediği ve evlilik teklifi etmesi için cesaretlendirdiği söylendi.

Murat Boz'dan Aslı Enver'e evlilik teklifi!

Murat Boz'dan Aslı Enver'e evlilik teklifi!Bu konu basını da ikiye böldü. Bugün bazı gazeteler evlilik teklifinin doğru olduğunu yazarken bazı gazetelerde ise iddiaların asılsız olduğu görüşü kaleme alındı. Fakat yazılanlar arasında en öne çıkan haber ise Güneş Gazetesi'nde yer alan aşağıdaki iddialar oldu.

Murat Boz ile Aslı Enver pişti mi oldu?

Murat Boz ile Aslı Enver pişti mi oldu?Evliliğin Aslı yok!

"Murat Boz'un yakın çevresi 'Barışmaları söz konusu değil. Hele Murat'ın evlenme teklifinde bulunması imkansız. Aslı Enver'in ve arkadaşlarının ortaya attığı asılsız konular bunlar' şeklinde açıklama yaptı. Murat Boz'un niçin yalanlama yazısı yayınlamadığı sorulunca da 'Murat artık Aslı'yı önemsemiyor, bu mevzuyu ciddiye almadığı için de açıklama yapmaya gerek duymuyor' şeklinde konuştu. "

En beklenmedik ayrılık!

En beklenmedik ayrılık!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: