Aslı ile Murat’ın tatil planı deşifre oldu! Eski Survivor'a yakalandılar...

Survivor'un eski yarışmacılarından Sahra Işık, Fethiye-Göcek tatilinde karşılaştığı Murat Boz-Aslı Enver çifti ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Aslı ile Murat’ın tatil planı deşifre oldu! Eski Survivor'a yakalandılar... Murat Boz'un işleri nedeniyle annesiyle tatile giden Aslı Enver sezonu Marmaris'te açmıştı. Kısa bir tatil yapan Enver, soluğu yine İstanbul'da sevgilisinin yanında almıştı.


Aslı Enver ile Murat Boz kavuştu!

Aslı Enver ile Murat Boz kavuştu!Geçen hafta sonu Murat Boz Çeşme'de sahneye çıkarken Aslı Enver'de bu konser seyahatinde sevgilisine eşlik etmişti. Konserin ardından Çeşme'de birlikte günübirlik tatil yapan aşıklar yan yana güneşlenirken çektikleri selfie fotoğraflarını art arda Instagram hesabından paylaşmışlardı.


Murat Boz'u şoke eden yorum!

Murat Boz'u şoke eden yorum! "Baklava gitmiş keşkül gelmiş"Tatil programları hakkında ser verip sır vermeyen ikiliyi, bir dönem Survivor'da yarışan Sahra Işık deşifre etti. Fethiye Göcek'te tatilini sürdüren Işık, sakin bir mekanda karşılaştığı çiftle çektirdiği hatıra fotoğrafını Instagram hesabından "Aşk tesadüfleri sever. Can onlar" notuyla birlikte paylaştı.

İşte o paylaşım;

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: