Murat Boz ilk kez konuştu: "200 TL..."

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Aslı Enver ile birlikte bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Murat Boz aracını valelerden teslim aldıktan sonra valelere 200 lira vererek alışveriş merkezinden ayrılmıştı. Fakat sonrasında alışveriş merkezinin vale şirketini aramıştı. Ünlü şarkıcı, verdiği 200 liranın para üstünü, yani 170 lirayı geri istemişti. Boz, çıkan bu haberlere yanıt verdi.

Magazin

Murat Boz ilk kez konuştu: "200 TL..." Murat Boz sevgilisi Aslı Enver'le gittiği bir mekandan çıkışta valeye 200 TL vermişti ve para üstünü almamıştı. Şarkıcı vale ücretinin 30 TL olduğu mekanı daha sonra arayarak para üstünü talep etmişti. Bu durum sonrası eleştirilen Murat Boz konuya açıklık getirdi. Şarkıcı, “Ne kadar para kazandığınız önemli değil. Ücreti veriyorsunuz ama para üstü gelmiyor. Eğer bahşiş verilecekse, buna biz karar veririz. Herkes hakkını aramalı” diyerek, kendisini savundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: