Murat Boz konserine ünlü akını!

Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki konsere Murat Boz ve Kibariye düeti damga vurdu.

Magazin

Murat Boz konserine ünlü akını! Türk Telekom, yenilediği ve teknolojik altyapısını geliştirdiği dijital müzik platformu Muud’un tanıtımını 25 Eylül akşamı Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleştirdi. Muud’da en çok dinlenen sanatçılar arasında yer alan Murat Boz’un özel bir konser verdiği geccede, Kibariye de Murat Boz ile birlikte unutulmaz bir performansa imza attı.

Birbirinden özel şarkılarla müzikseverlerin coştuğu Muud sahnesinde, 3 boyutlu ses ve ışık gösterileri misafirleri büyüledi. Murat Boz’u dinlemeye gelenler arasında şarkıcı Özgün, Göksel, Kerem Cem, ünlü sunucu Ece Vahapoğlu ve Özge Ulusoy, oyuncu Ayşe Tolga, Pelin Öztekin, Deniz Bolışık, Yağmur Tanrısevsin, Sarp Köroğlu ve Çiğdem Batur ile Onur Gülmek vardı.

Türk Telekom, yenilediği ve teknolojik altyapısını daha da geliştirdiği dijital müzik platformu Muud’u, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Murat Boz ve kendisine eşlik eden sürpriz sanatçılarla birlikte görkemli bir geccede tanıttı. Kibariye’nin de eşlik ettiği gecede Murat Boz’un şarkıları ve şovu Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne damga vurdu. ‘Moduna göre özgürce müzik’ sloganıyla kişiye özel listelerle kullanıcının tercihlerini öne çıkaran Muud’un lansman gecesinde, ileri teknolojiyle tasarlanmış sahnede 3 boyutlu ses ve ışık gösterileri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne kurulan 150 metrekarelik hayalet perde ile 3 boyutlu video mapping gösterisi dikkat çekti. Murat Boz’un konserinden önce gerçekleşen mini dijital şovda, ‘Bir günde kaç farklı moda girilir?’ sorusuna bir kadın ve erkeğin, güneşin doğuşundan gün batımına ve sonrasında geceyi süsleyen yıldızlar ve ayın yükselişine kadar olan bir günlük süre içinde girebilecekleri farklı ruh halleri, müzik eşliğinde sahneye yansıtıldı.

Murat Boz ve Kibariye’den unutulmayacak düet
Türk Telekom CEO’su Dr. Paul Doany ile birlikte binlerce Türk Telekom çalışanının katıldığı gecede konuşan Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, yenilenen Muud’un özelliklerini ve gelişim sürecini paylaştı. Dursun konuşmasının ardından Türk Telekom’un yenilenen dijital müzik platformu Muud’da en çok dinlenen sanatçılar arasında yer alan Murat Boz’u sahneye davet etti.

Hayalet perde teknolojisiyle sahneye çıkan Boz, konserine Janti şarkısıyla başladı. Sürpriz sanatçıları da 3 boyutlu Muud sahnesine davet eden Murat Boz, Sezen Aksu’nun Kaybolan Yıllar ve Şebnem Ferah’ın Sil Baştan şarkılarını Kibariye ile birlikte söyledi. Muud platformunun özellikle sanatçılar için önemli bir yere sahip olduğu söyleyen Boz’un şarkılarına sevenleri de eşlik etti.

Muud lansmanında ünlüler geçidi
Murat Boz’un Muud sahnesindeki performansını izlemeye gelenler arasında pek çok tanıdık isim de vardı. Özgün, Göksel, Kerem Cem, ünlü sunucu Ece Vahapoğlu ve Özge Ulusoy, oyuncu Ayşe Tolga, Pelin Öztekin, Deniz Bolışık, Yağmur Tanrısevsin, Sarp Köroğlu ve Çiğdem Batur ile Onur Gülmek de Muud lansmanında Murat Boz’u yalnız bırakmadı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: