Murat Boz nişanlandı mı?

Sosyal medyada paylaşılan bir kare ortalığı karıştırdı. Murat Boz'un parmağında yüzük görenler şarkıcının nişanlandığını iddia etti. Fakat gerçek çok geçmeden anlaşıldı. Fotoğraf bir film setinden paylaşılmıştı. Yüzük de rol gereği takılmıştı.

Magazin

Murat Boz nişanlandı mı? Murat Boz ile Aslı Enver'in evlilik haberi beklenirken ayrılık haberi gelmiş, sevenleri şok olmuştu. Her ne kadar çiftin barışacakları iddia edilse de ikili bir araya gelmedi. Hatta Murat Boz'un barışmak için Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulunduğu bile iddia edildi.

Bir yalanlama da Murat Boz'dan!

Bir yalanlama da Murat Boz'dan!MURAT BOZ NİŞANLANDI MI?

Son olarak Murat Boz'un Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştığı bir fotoğraf iddiaları yeniden alevlendirdi. Fotoğrafta şarkıcının parmağındaki yüzük dikkat çekti. Sosyal medyada Boz'un nişanlandığı iddia edildi.


Murat Boz:

Murat Boz: "Topçu yerine popçu oldum!"YÜZÜK FİLM İÇİN

Fakat gerçek çok geçmeden anlaşıldı. Fotoğrafın Murat Boz'un Seda Bakan'la başrolünü paylaştığı "Öldür Beni Sevgilim" isimli filmin çekimlerinden bir kare olduğu ortaya çıktı. Murat Boz da rol gereği parmağına yüzük takmıştı.

Murat Boz ile Aslı Enver barışacak mı?

Murat Boz ile Aslı Enver barışacak mı?Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: