Murat Boz: Senden anne olması zor!

Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Hadise’ye Murat Boz, “Benden baba olur ama senden anne olması zor görünüyor” dedi.

Magazin

Murat Boz: Senden anne olması zor! Acun Ilıcalı’nın desteğiyle 2008 yıllarında kurulan ‘Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Merkezi’nin 0-6 yaş grubu için yapmış olduğu etkinliğe pek çok ünlü isim katıldı.

‘O Ses Türkiye’ jürisiyle oyuncu Nihat Altınkaya’nın da aralarında bulunduğu birçok isim 0-6 yaş grubunda tedavi gören çocuklarla bir araya gelerek moral verdi. Çocuklarla yakından ilgilenen Hadise, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz, rehabilitasyon evlerinin çoğalması için herkesin yardımda bulunması gerektiğini belirtti.

Çocukları kucağına alarak yakından ilgilenen Gökhan Özoğuz, “Açıkcası çocukların rahatsızlığından dolayı buraya gelirken buruktuk. Ama geldiğimizde onların ne kadar hayat dolu olduğunu gördük. Bu durum her şeye bedel” dedi.

Yüklü miktarda yardım..

Gökhan Özoğuz ile Nihat Altınkaya’nın kızlarının adının ikisininde ‘Ayşe’ olduğunu fark etmeleriyle ortaya renkli bir sohbet çıktı. Hadise’nin, “Acaba bir gün ben de anne olabilecek miyim?” demesi üzerine Murat Boz, “Benden baba olur ama senden anne olması zor görünüyor” demesi gülüşmelere neden oldu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: