Murat Boz, Tarkan'ın eski sevgilisi ile aşk yaşıyor mu?

Bu sabah Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında magazin gündemine bomba gibi düşen Murat Boz ve Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk’ün aşk yaşadığı haberleri konuşuldu.

Magazin

Murat Boz, Tarkan'ın eski sevgilisi ile aşk yaşıyor mu? Telefonla Söylemezsem Olmaz stüdyosuna bağlanan Bilge Öztürk; Ben milli sporcu olduğum kiteboard’la ilgilendiğim için Muğla Akyaka’da yaşıyorum. İstanbul’la bağlantım kalmadı bile diyebilirim. Hayatımda uzun zamandır birisi var. Geçen yılda aynı haberi yaptılar. Benim adımı Murat Boz’la birlikte anmalarının tek nedeni geçtiğimiz günlerde Akyaka’da aynı tarihlerde fotoğraf paylaşmamız. Bunu aşk olarak yorumlamışlar, Murat Boz’u Tarkan’la sevgili olduğum dönemlerde vokalistliğini yaptığı zamandan tanırım birkaç kez de karşılaştık konuştuk, Geçen yılda aynı haberi yaptılar. Bunlar tamamıyla yalan haberlerdir dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: