Murat Boz’dan aşkı tanımlayan paylaşım!

Şarkıcı Murat Boz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma evlilik yolunda ilerlediği oyuncu sevgilisi Aslı Enver'e göndermede bulundu.

Magazin

Murat Boz’dan aşkı tanımlayan paylaşım! Aşklarının bir dönemini ayrı geçiren ancak sonrasında çok daha büyük bir tutkuyla ilişkilerine geri dönen Murat Boz ve Aslı Enver son zamanlarda yaptıkları paylaşımlarla adeta evlilik için fazla beklemeyeceklerini gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Aslı Enver’in ağabeyinin nikah törenine katılan çift burada mutluluk pozları verdi.

Aslı Enver isyan etti! Bu sahtekarlık...

Aslı Enver isyan etti! Bu sahtekarlık...MURAT BOZ’DAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Ailelerin de tanışmasıyla birlikte evlilik yolunda büyük bir adım daha atan ikiliden Murat Boz, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile Aslı Enver’e duyduğu aşkın ne boyutta olduğunu gözler önüne serdi. Boz ikisinin olduğu bir kareyi paylaştı ve üzerine ‘En güzel derinlik’ notunu düştü. Aslı Enver de bu güzel paylaşımı kalp ve minnettarlık emojileri ile beğendiğini gösterdi.

Alişan'dan Murat Boz'a gönderme!

Alişan'dan Murat Boz'a gönderme!(Kaynak: sozcu.com.tr)

Murat Boz ilk kez konuştu:

Murat Boz ilk kez konuştu: "200 TL..."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: