Murat Boz'dan Aslı Enver'e romantik doğum günü kutlaması

Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’e önceki akşam Akaretler’deki Kalamata Meyhane'sinde sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Magazin

Murat Boz'dan Aslı Enver'e romantik doğum günü kutlaması Önceki gün 32’inci yaşına giren Aslı Enver'e yapılan doğum günü partisinin tüm organizasyonunu Murat Boz üstlendi. Partiye çiftin aileleri ve yakın dostlarının olduğu 25 kişi katıldı. Eğlence fasıl eşliğinde gecce yarısına kadar sürdü.


Doğum günü pastası kesildikten sonra salona kurulan barkovizyondan Murat Boz'un sevgilisi için özel yazdığı şarkının klibini yayınlandı.

İşte o şarkı;

Video yüklenemedi...
Bu romantik sürpriz karşısında duygularına hakim olamayan Enver, sevgilisine sarılarak dudaklarından öptü.


Saatler 00.00’ı gösterdiğinde Boz sahneye çıkıp sevgilisi için bestelediği şarkıyı bu kez canlı söyledi. Enver ise onu gözyaşlarıyla izledi.


Gazetecilerin mekan içerisinden görüntü almasını istemeyen şarkıcı, koltuk yastıklarıyla camların kapatılmasını istedi. Görevliler Boz'un isteği üzerine camları böyle kapatmaya çalıştı.


Parti sonundan mekandan aileleriyle birlikte çıkan çift, evlilik sorularını yine yanıtsız bıraktı.


Boz’un babası Cafer Boz, “Aileler de kaynaştı mı?” sorusuna “Evet, kaynaştı. Aslı’yı çok seviyoruz” diye yanıt verdi. Torun beklediğine dair çıkan haberler için “Her anne-baba torun sahibi olmak ister. İnşallah, hayırlısı” dedi. Anne Nedret Boz ise “Yaza evlilik var mı?” sorusunu “Bilemiyorum kendi kararları” diye yanıtladı.

Aslı Enver’in annesi Dilek Enver...

İşte Aslı Enver'in doğum gününden kareler;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: