Murat Boz'dan Aslı Enver'e... "Seninle gurur duyuyorum bir tanem!"

Murat Boz sevgilisi Aslı Enver başrolünde oynadığı İstanbullu Gelin’in final yapmasına günler kala Enver’in fotoğrafını paylaşıp, "Seninle gurur duyuyorum bir tanem!" yazdı.

Magazin

Murat Boz'dan Aslı Enver'e... "Seninle gurur duyuyorum bir tanem!" Geçtiğimiz aylarda barışan Murat Boz ve Aslı Enver, ilişkilerinin sağlığı için basına konuşmama kararı almıştı. Evlenecekleri iddia edilen çift, sosyal medya üzerinden de birbirleri hakkında paylaşımda bulunmuyordu. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı seçen ikiliden Murat Boz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla sevgilisi Aslı Enver'e destek oldu.

Murat Boz'un fotoğrafı olay oldu!

Murat Boz'un fotoğrafı olay oldu!'İstanbullu Gelin' dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Aslı Enver'e, sevgilisi Murat Boz "Son çekim günün. Alnının akıyla geçirdiğin 3 sezon. Hayranlıkla izlediğim muhteşem oyunculuğun. Tüm ekibi ve seni yürekten gönülden tebrik ederim.. Seninle gurur duyuyorum bir tanem!" sözleriyle destek oldu.

İşte o paylaşım:


Aslı Enver de o akıma uydu!

Aslı Enver de o akıma uydu!Murat Boz aradığını buldu!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: