Murat Boz'dan 'böcek' çıkışı!

Murat Boz 'böcek' iddialarına yaptığı açıklama ile cevap verdi.

Magazin

Murat Boz'dan 'böcek' çıkışı! Murat Boz'un annesinin evinin bahçesinde otururken basına yansıyan konuşmalar olay olmuştu. Şarkıcının şikayeti üzerine Savcılık, soruşturma sonrası takipsizlik kararı vermişti. Gerekçe olarak 'Şöhretli kişiler, belli ölçülerde haklarında çıkan dedikodulara, haberlere katlanmak zorunda' denilmişti. Murat Boz ise "Evimizde bile rahat konuşamayacak mıyız?" diyerek karara tepki göstermişti.

Murat Boz'a mahkeme şoku: Katlanacaksın!

Murat Boz'a mahkeme şoku: Katlanacaksın!Bu olayların üzerine bir açıklamada bulunan Hadise de konuya farklı bir boyut kazandırarak Murat Boz'un evine böcek yerleştirildiğini iddia etmişti. Bu iddiaların dallanıp budaklanmasının ardından Murat Boz yaptığı açıklamada "Ben böcek demedim" diyerek geri adım attı.

Hadise'den şaşırtan Murat Boz iddiası!

Hadise'den şaşırtan Murat Boz iddiası!Sonrasında Instagram'dan da bir paylaşımda bulunan Murat Boz şikayetin, şu sözlerle dile getirdi:


Murat Boz: Dantelli çorap giymek zorunda mıyım?

Murat Boz: Dantelli çorap giymek zorunda mıyım?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: