Murat Boz'dan flaş yorum! Aslı Enver defterini kapattı mı?

Murat Boz kendisine Aslı Enver'i soran gazetecilere, "Aslı ile ilgili konuşmuyorum. Daha önce de konuşmadığımı söylemiştim. Yine kendimi tekrarlamayayım” cevabını verdi.

Magazin

Murat Boz'dan flaş yorum! Aslı Enver defterini kapattı mı? Murat Boz önceki gecce O Ses Türkiye'nin final programının çekimlerinden ayrılırken kameralara yakalandı. Otomobilinde seyir halindeyken görüntülenen şarkıcıya magazin muhabirleri önce 'O Ses Türkiye' hakkındaki görüşlerini sordu. "Seda Sayan’ı tebrik ederim" diyen Boz, kazanamadığı için burukluk yaşamadığını sözlerine eklerken "Şampiyon, hepimizin şampiyonu" dedi.

Murat Boz'u şoke eden soru:

Murat Boz'u şoke eden soru: "Üzerinde ne var?"Murat Boz, Aslı Enver'le ilgili soruları ise "Aslı ile ilgili konuşmuyorum. Daha önce de konuşmadığımı söylemiştim. Yine kendimi tekrarlamayayım” diyerek geçiştirdi. Aslı Enver, daha önce yaptığı açıklamada Murat Boz'la hiçbir iletişiminin kalmadığını söylemişti.

Aslı Enver dizi setine sefer tasıyla gidiyor!

Aslı Enver dizi setine sefer tasıyla gidiyor!Aslı Enver'den Murat Boz açıklaması geldi!

Aslı Enver'den Murat Boz açıklaması geldi!Murat Boz'un eski imajı olay oldu!

Murat Boz'un eski imajı olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: