Murat Boz'u şoke eden soru: "Üzerinde ne var?"

Küvet sahneleriyle dikkat çeken "Can Kenarım" isimli şarkının klibiyle gündeme gelen Murat Boz'a telefonla katıldığı bir radyo programında "Şu anda üstünde ne var çıplak mısın?” diye soruldu. Boz bu soru karşısında kahkahayı patlattı.

Magazin

Murat Boz'u şoke eden soru: "Üzerinde ne var?" "Can Kenarım” isimli yeni şarkısıyla gündeme gelen Murat Boz, Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programına telefonla bağlandı. Televizyon ve sinema kariyerinde yaptığı çalışmaların ardından müzikseverler tarafından "müziği bıraktı" şeklinde yorumlar yapıldığını anlatan Murat Boz, “14 yılda 5 albüm yaptım. 11 single çıkardım. Hiç boş durmamışım ki…” dedi.

Murat Boz'un eski imajı olay oldu!

Murat Boz'un eski imajı olay oldu!Eski dost olan Yasemin Şefik ve Murat Boz, birbirinden ilginç diyaloglarla dinleyenleri eğlendirdi. Yasemin Şefik’in “Murat şu anda üstünde ne var çıplak mısın?” sorusu üzerine kahkahayı patlatan Murat Boz, “Bu klipte, Gülşen Aybaba beni soydu.” dedi. Yayın boyunca keyifli konuşan Murat Boz, arka arkaya bir çok şarkı çıkaracağını da müzikseverlere duyurdu.

Murat Boz'un son klibi küvet sahneleriyle dikkat çekmişti.

Cem Yılmaz’dan olay açıklama:

Cem Yılmaz’dan olay açıklama: "İçimde bir Murat Boz var"Murat Boz'dan 16 yaşındaki yarışmacıya olay teklif!

Murat Boz'dan 16 yaşındaki yarışmacıya olay teklif!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: