Murat Dalkılıç, Hande Erçel'in gözlerine bakarak söyledi!

Murat Dalkılıç, yeni şarkısı 'Müjgan’ı Hande Erçel için yazdığını söyledi ve sevgilisinin elini tutup gözlerine bakarak şarkıyı seslendirdi.

Magazin

Murat Dalkılıç, Hande Erçel'in gözlerine bakarak söyledi! Murat Dalkılıç, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da sahne aldı. Şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında sevgilisi Hande Erçel de vardı. Dalkılıç ilk kez seslendirdiği Müjgan isimli şarkısını Hande Erçel'e yazdığını söyledi. Şarkıyı seslendirdiği sırada da sevgilisinin elini tutup gözlerine baktı.

Konser öncesi basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan Murat Dalkılıç şöyle konuştu:

“İki senedir yeni albüm yapmıyorum ve yeni bir şeyler yapmadan Harbiye’de çıkmak istemedim. 1.5 senedir üstünde çalıştığım albümümü 30 Ağustos konserine özel çıkarmak istedim ama yetişmedi. Yeni albümü çok kısa bir süre sonra hayranlarımla buluşturacağım. Bu sene Rap müziğe sevgi seli var, bende o yüzden çocukluğumdan beri hayranı olduğum Cartel grubunun şarkılarını söylemek istedim. Sonra birden neden Cartel’i çağırmıyoruz fikrinden yola çıkarak, konsere Erci E.’yi davet ettik. Çocukken kolyesini takıp dolaştığım kişiyle bugün aynı sahneyi paylaşacağım için çok heyecanlıyım. Ayrıca bugün 30 Ağustos kendi onurumuzu sahiplendiğimiz bir gün, 5 bin kişiyle beraber bayramı kutlayacağız.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: