Murat Dalkılıç: Hande'ye çok aşığım

Bir süredir Hande Erçel ile aşk yaşadıkları konuşulan ancak aşklarına dair şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmayan Murat Dalkılıç, sonunda aşkını ilan etti.

Magazin

Murat Dalkılıç: Hande'ye çok aşığım Murat Dalkılıç, yeni sevgilisi Hande Erçel’i arkadaşlarıyla tanıştırdı, aşkını bir kez de onların yanında ilan etti!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yılbaşı partisi verdi!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yılbaşı partisi verdi!Merve Boluğur’la iki yıllık evliliği eylül ayında sona eren Murat Dalkılıç, Hande Erçel’e sırılsıklam âşık oldu! Ayrılık acısı kısa süren Dalkılıç, yeni sevgilisini geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşlarıyla da tanıştırdı.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aşkına Merve Boluğur'dan şok yorum!

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aşkına Merve Boluğur'dan şok yorum!Ünlü şarkıcı çıktıkları yemek sırasında bir de itirafta bulundu, “Ben Hande’ye çok âşığım” dedi. Duygusal anlar yaşayan Hande Erçel ise gözyaşlarına engel olamadı.

Murat Dalkılıç'tan Hande Erçel'e iş teklifi!

Murat Dalkılıç'tan Hande Erçel'e iş teklifi!Murat Dalkılıç, 2 yıllık eşi Merve Boluğur'dan geçtiğimiz aylarda boşanmıştı.

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aşk mı yaşıyor?

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aşk mı yaşıyor?Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: