Murat Dalkılıç ile Meve Boluğur'un ayrılık sebebi ihanet mi?

Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur ayrılığının altından ihanet çıktı. Boluğur’un yakın arkadaşlarının, Dalkılıç'ın Alaçatı’da esmer bir güzelle yakınlaştığını görüp durumu güzel oyuncuya bildirdiği iddia edildi.

Magazin

Murat Dalkılıç ile Meve Boluğur'un ayrılık sebebi ihanet mi? ESMER GÜZELLE YAKINLAŞMA

Merve Boluğur-Murat Dalkılıç evliliğinin bitmesine ihanetin yol açtığı iddia edildi. Sözcü Gazetesi'nin haberine göre; 22 Temmuz geccesi Alaçatı'da kendisi gibi şarkıcı arkadaşı Boygar Öğün ile birlikte bir mekanda sabaha kadar eğlenen Dalkılıç, geccenin sonunda esmer bir güzelle yakınlaşmış.

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'la yaşadığı evden eşyalarını aldı!

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'la yaşadığı evden eşyalarını aldı!ARKADAŞLARI HABER VERMiŞ

Bu yakınlaşmayı tesadüfen mekanda bulunan Merve Boluğur'un arkadaşları görüp güzel oyuncuya bilgi vermiş. O gün ayrılma kararı alan Boluğur, evliliğini kurtarmak için eşiyle tatile çıkmasına rağmen ihaneti içine sindirememiş. Bu gelişme sonrası boşanma davasını Merve Boluğur açmış.

Bu iddia çok konuşulur! 'Murat Dalkılıç yeni aşkını buldu'

Bu iddia çok konuşulur! 'Murat Dalkılıç yeni aşkını buldu'TEK CELSEDE BİTECEK

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanacağı tarih ve adliye netleşti. Boluğur'un açtığı boşanma davasının ilk duruşmasının 27 Ekim'de Beykoz Aile Mahkemesi'nde görüleceği öğrenildi. Anlaşmalı olarak boşanma kararı alan çiftin, tek celsede boşanması bekleniyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: