Murat Dalkılıç kendini nasıl ele verdi?

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel'in barıştıkları yönünde iddialar bir süredir konuşuluyordu. Bu konuda gelen sorulara yanıt vermeyen Murat Dalkılıç bakın kendini nasıl ele verdi?

Magazin

Murat Dalkılıç kendini nasıl ele verdi? Hande Erçel'le barıştıkları iddia edilen Murat Dalkılıç bu konuda sessizliğe bürünmüştü ve tek bir laf dahi etmiyordu. Birkaç gün önce görüntülenen şarkıcı, Hande Erçel'le ilgili soruları duyunca ne yapacağını şaşırmış, bir süre etrafına bakındıktan sonra soruları cevapsız bırakarak muhabirlerin yanından uzaklaşmıştı.

Murat Dalkılıç'tan duygusal paylaşım!

Murat Dalkılıç'tan duygusal paylaşım!ÇİÇEKÇİ ORTAYA ÇIKARDI!

Murat Dalkılıç dün gecce yine kameralara yakalandı. Bu kez muhabirler Hande Erçel'le ilgili sorular yöneltmedi ama gerçeği çiçekçi ortaya çıkardı. Murat Dalkılıç aracınınkapısını kapatacağı sırada bir çiçekçi kapının arasından bir demet çiçek uzattı. Bunun üzerine Dalkılıç, "Ya kime alacağım bu çiçeği?" diyerek tepki gösterdi ve hayatında kimsenin olmadığını da açıklamış oldu.

Hande Erçel soruları Murat Dalkılıç'ın kabusu oldu!

Hande Erçel soruları Murat Dalkılıç'ın kabusu oldu!Murat Dalkılıç ile Hande Erçel hakkında flaş iddia!

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel hakkında flaş iddia!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: