Murat Dalkılıç o yoruma tepki gösterdi!

Murat Dalkılıç, önceki gün İzmir Çeşme'de bir beach kulüpte sahne aldı. Dalkılıç, konserde çekilmiş bir videosunu ise sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Murat Dalkılıç o yoruma tepki gösterdi! Aralık 2017'den beri Hande Erçel ile ilişki yürüten Murat Dalkılıç, önceki gün İzmir Çeşme'de bir beach kulüpte sevenleriyle buluştu. Dalkılıç, bu yaz büyük konser alanları yerine beach kulüplerde konser vermeyi tercih ediyor. Popçu, konserden çekilmiş bir videosunu Instagram hesabından paylaştı.

Murat Dalkılıç'ın yeni imajı şaşırttı!

Murat Dalkılıç'ın yeni imajı şaşırttı!Geçtiğimiz günlerde konser esnasında sahnenin altına düştüğü iddia edilen Murat Dalkılıç, çıkan haberlere ateş püskürmüştü. Dalkılıç, hakkında ortaya atılan iddiaları ısrarla yalandı.

Murat Dalkılıç o görüntülere çok sinirlendi!

Murat Dalkılıç o görüntülere çok sinirlendi!Ünlü popçuyu sinirlendirecek bir yorum da takipçisinden geldi. Murat Dalkılıç'ın paylaştığı son videoya, "Gelen tiplere gel... Apaçiler toplanmış kalite yerlerde" yorumunu yaptı. Dalkılıç ise bu yoruma, "Özür dileriz sizin gibi elit olamadığımız için... Affedebilecek misiniz?" şeklinde tepki gösterdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: