Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ilk kez görüntülendi!

Merve Boluğur’dan boşandıktan 3 ay sonra gönlünü Hande Erçel’e kaptıran Murat Dalkılıç, önceki akşam kural bozdu. Popçu, gazetecilerle köşe kapmaca oynamayı bıraktı ve aşkıyla görüntü verdi.

Magazin

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ilk kez görüntülendi! Oyuncu eşi Merve Boluğur'dan Eylül 2017'de boşanan Murat Dalkılıç, yaklaşık 2 ay önce aşk yaşamaya başladığı Hande Erçel ile ilk kez görüntülendi. Dalkılıç ile güzel oyuncu, önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda yemek yedi. Mekana ayrı ayrı gelen sevgililer, yaklaşık 5 saat kaldıkları mekanda dostlarıyla keyifli vakit geçirdiler. Yakın arkadaş çevresine "Hande'ye çok aşığım" dediği sevgilisi Erçel'in üzerine titreyen ünlü popçunun Hande Erçel'e elleri ile yemek yedirmesi de dikkatlerden kaçmadı. Yemek sonu mekan kapısına çıkan Erçel, görevlilere gazeteci olup olmadığı sordu. Basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen çiçeği burnunda çift, kaçamayacaklarını anlayınca dışarıya yan yana çıkarak birlikte ilk görüntülerini verdi. İkilinin keyifli halleri de gözlerden kaçmadı. Bu arada Murat Dalkılıç'ın dizisi erken final yaptığı için morali bozuk olan Hande Erçel için Amsterdam'da tatil planı yaptığı ve genç çiftin dün birlikte Hollanda'ya uçtuğu konuşuluyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: