Murat Dalkılıç'ın dansçı da konuştu!

Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya Dalkılıç’ın adını kullanarak ahlaksız mesajlar yazdığı ortaya çıkmış ve Murat Dalkılıç bu gelişmenin ardından dansçının işine son verdiğini açıklamıştı. Murat Dalkılıç'ın ardından Ömer Yeşilbaş da açıklamada bulundu.

Magazin

Murat Dalkılıç'ın dansçı da konuştu! Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya “Yanında seksi kıyafetler getir. Murat evli falan ama biraz sapıktır. Seks yapmanız gerekiyor. Türkiye'de bu iş başka türlü olmaz. Yapacaksan pop starla yap” şeklinde attığı mesajlar ortaya çıkmıştı. Bu gelişmenin üzerine Murta Dalkılıç, Ömer Yeşilbaş’ın işine son verdiğini açıkladı.

Murat Dalkılıç cezayı kesti!

Murat Dalkılıç cezayı kesti!Dansçı Ömer Yeşilbaş ise yazıldığı iddia edilen mesajlaşmanın gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, "Ekmek paramı Rus şarkıcının PR çalışması yapmayacağım" dedi.

Murat Dalkılıç’ı çıldırtacak ahlaksız mesajlar!

Murat Dalkılıç’ı çıldırtacak ahlaksız mesajlar!İşte Dansçı Ömer Yeşilbaş'ın açıklamaları:

"Hayatım boyunca namusum ve şerefim için yaşadım! Bugün gazetelerde Rus asıllı Tasha ile ilgili gerçek olmayan tamamen prim amaçlı uydurulmuş sosyal medya yazışmaları yayınlanmıştır. Rus vatandaşı olup Türkiye'de popüler olmanın yolunu "Çamur at izi kalsın" sözüyle doğru orantılı reklam malzemesi yapılmaya çalışılmıştır.
İşaretlendiği gibi yalan yazışmaların ekmek parası kazandığım ünlü starlar üzerinden haber yapılması ile ilgili kişinin asılsız haberlerle kendini Türkiye'de tanıtma çabasıdır..

Ben Türkiye'yi dünyanın en önemli dans platformlarında temsil eden profesyonel bir dansçı olarak mesleğim ve kendi adıma içine çekilmeye çalışıldığım pr çalışmasına izin vermeyeceğim!

Yazışmalar reklam çabası içinde olan ve yakında şarkısını piyasaya çıkaracak olan ilgili şahıs tarafından kendi lehine sonuç çıkarılacak şekilde fotomontaj yapılarak değiştirilmiştir.

Bende olan tüm konuşmaları tüm gerçekliğiyle bilginize sunarım. İlgili kişiyle alakalı hukuksal süreç tarafımdan başlatılmıştır.

Saygılarımla,
Ömer Yeşilbaş"

Bunlarda ilginizi çekebilir: