Murat Dalkılıç'tan itiraf: "Baba olmak istiyorum!"

Hande Erçel'e aşk yaşayan Murat Dalkılıç'tan itiraf geldi. Şarkıcı, “Artık çocuk istiyorum. Bütün arkadaşlarımın çocukları var benim yok. Onlara çok imreniyorum” dedi.

Magazin

Murat Dalkılıç'tan itiraf: "Baba olmak istiyorum!" Murat Dalkılıç ile sevgilisi Hande Erçel geçtiğimiz günlerde birlikte Çeşme'ye tatile gittiler. Ayrıca Murat Dalkılıç burada bir mekanda sahne de aldı. Ünlü şarkıcıdan hiç beklenmedik bir itiraf geldi.

Hande Erçel'den duygusal paylaşım!

Hande Erçel'den duygusal paylaşım!
"Baba olmak istiyorum!"

Hande Erçel'le birlikteliklerine yeni bir boyut kazandırmak isteyen Murat Dalkılıç, baba olmak istediğini açıkladı. Şarkıcı, sahnede; “Artık çocuk istiyorum. Bütün arkadaşlarımın çocukları var benim yok. Onlara çok imreniyorum” itirafında bulundu.

Hayvansever Hande Erçel!

Hayvansever Hande Erçel!Evlilik yakın mı?

Bu açıklamanın ardından gözler Hande Erçel'e çevrildi. Sevgilisinin bu itirafı karşısında güzel oyuncunun nasıl bir yanıt vereceği merak konusu olurken ikilinin ne zaman nikah masasına oturacağı da merak uyandıran başka bir konu oldu. Çifte yakın zamanda evlilik planlarının olup olmadığı sorulmuştu. Özel hayatlarıyla ilgili fazla konuşmak istemeyen Hande Erçel ile Murat Dalkılıç bu soruya, "Şu an öyle bir şey yok. Olursa zaten duyarsınız. Saklancak bir şey değil, çıkıp anlatırız” cevabını vermişti.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'a evlilik soruldu!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'a evlilik soruldu!Hande Erçel'den bornozlu paylaşım!

Hande Erçel'den bornozlu paylaşım!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: