MURAT GÖĞEBAKAN'IN EVLİĞİNİ BİTİREN AŞK!

Sema Bekmez, Murat Göğebakan'dan boşanmasına sebep olan basketbolcu Doğan Deniz Yiğit ile çıktığı gecce turunda objektife yakalandı.

Magazin

MURAT GÖĞEBAKAN'IN EVLİĞİNİ BİTİREN AŞK! 2009 yılında kansere yakalanan Murat Göğebakan, hastalığı yendikten kısa süre sonra eşi Sema Bekmez’le yollarını ayırmıştı. Ayrılığın gerekçesi ihanetti. Ünlü şarkıcı, kendisini basketbolcu Doğan Deniz Yiğit’le aldattığını ileri sürdüğü eşine boşanma davası açtı ve dava geçen yıl sonuçlandı, çift resmen boşandı.

Üç yıl sonra ilk poz

Ve üç yıldır konuşulan o aşk, önceki gecce su yüzüne çıktı. Bekmez, kendisinden 20 yaş küçük basketbolcuyla Nişantaşı'nda bir mekandaydı. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nde oynayan ama bu dedikodular yüzünden takımdan uzaklaştırılan Doğan Deniz Yiğit’le ilk kez birlikte görüntülenen Sema Bekmez, rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

“Kanseri yendim, ihanete yenildim” diyen Murat Göğebakan, ihanet olayında eşinden çok genç basketbolcuyu suçlamıştı: “Asıl o adama ‘Neden Murat Göğebakan hasta yatağındayken bunu yaptın, sen nasıl delikanlısın, evli bir kadına nasıl bakarsın?’ diye sormak lazım. O kadın meyilli bile olsa dönüp bakmamalıydı.”

Bunlarda ilginizi çekebilir: