Murat Övüç, neden evlendiğini anlattı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen Murat Övüç, Armağan Çağlayan'ın 196Sekiz YouTube kanalına konuk oldu ve çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Murat Övüç, "Ablama ben eşcinselim dedim, 'Bunu babama anneme anlatamayız' dedi. Babam istedi diye evlendim" dedi.

Magazin

Murat Övüç, neden evlendiğini anlattı! Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Murat Övüç hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulundu. İşte ünlü fenomenin o açıklamalarından satır başları...

"Ablama ben eşcinselim dedim, 'Bunu babama anneme anlatamayız' dedi. Babam istedi diye evlendim. Eşimle hala görüşüyoruz, arkadaş gibiyiz. Oğlumun annesi ile arası çok iyi. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu."

"Sevgilim bir Ermeni, şu an Amerika’da. Ramazanda ailelere erzak dağıtmamı istedi."

"6 yıl önce erkek arkadaşımla bir balıkçıda görüntülendik. Beni onunla vurmaya çalışıyorlar “Evli bir erkek” diye. Boşandı şu an evli değil!"

"Rezidans istiyordum oldu, havuzlu villa istiyordum oldu, anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW'si hem Mercedes'i var. Yani ne yapayım daha."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: