Murat Övüç özür diledi: "Yaptığım terbiyesizlikti"

Geçtiğimiz günlerde Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür eden Murat Övüç, yeni bir video yayınlayarak, ünlü şarkıcıdan özür diledi. Sosyal medya fenomen, çalıştığı şirketleri tehdit ederek konserlerini iptal ettirmeye çalışanlara ise tepki gösterdi.

Magazin

Murat Övüç özür diledi: "Yaptığım terbiyesizlikti" Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Murat Övüç'ün açıklaması şu şekilde:

"Artık bir şeyler söyleme zamanı geldi. Sayın Yeşim Salkım hanımefendiden özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti. Kendisinden çok özür diliyorum, lütfen özrümü kabul eylesin. Bu arada çalıştığım firmalara, işyerlerine, 'Murat Övüç'ü çıkarmayın, çıkarırsanız sıkıntı yaşarsınız' gibi tehdit telefonları geliyor. Bunu da yapan 20 kişilik bir örgüt... Tüm firmaları arayıp işlerimi iptal ettiriyorlar. Hiç sıkıntı değil hepsi iptal olsun, hepsini iptal edebilirsiniz. Yaptığım hatanın farkındayım Yeşim Salkım hanım efendiden özür diliyorum ama bir insanın ekmeğiyle oynanmaz, saygılarımı sunuyorum. Sizi çok seviyorum. "


Murat Övüç eylemden kovuldu!

Murat Övüç eylemden kovuldu!Murat Övüç’ten sahnede Yeşim Salkım’a çirkin sözler…

Murat Övüç’ten sahnede Yeşim Salkım’a çirkin sözler…

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: