Murat Özdemir'in elinde işkenceye uğrayan papağan ameliyat edildi!

TV8'deki 'MasterChef Türkiye' yarışmasıyla ünlenen ancak dengesiz davranışları nedeniyle yarışmadan diskalifiye olan Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi'nde ameliyat edildi. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Serhat Özsoy, tedavinin 1-2 ay süreceğini ve papağanın erkeklere karşı tepki gösterdiğini dile getirdi.

Magazin

Murat Özdemir'in elinde işkenceye uğrayan papağan ameliyat edildi! Murat Özdemir'in önceki gün sosyal medyada papağanına işkence ettiği video olay olmuş, görüntüler üzerine tüm Türkiye ayağa kalkmıştı. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 1'inci Bölge Müdürlüğü görevlileri Özdemir'in yaptığı kötü muamele karşısında harekete geçti ve papağan, görevliler tarafından teslim alındı.

Masterchef Murat Özdemir hapse girecek mi?

Masterchef Murat Özdemir hapse girecek mi?Kanat ve ayağında kırıklar bulunduğu tespit edilen papağan, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi'ne önceki gecce getirildi. Sol bacağının diz ekleminde çıkık ve başında yumuşak doku zedelenmesi tespit edilen aynı zamanda aşırı stres altında olduğu belirlenen papağan bugün ameliyata alındı.

Mevlüt Tezel yazdı:

Mevlüt Tezel yazdı: "Acun Ilıcalı pişman mısın?"Ameliyatı yapan Yabani Hayvan Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Serhat Özsoy, şu bilgileri paylaştı:

''Bir bacağında çıkık meydana gelmiş. O nedenle hasta bayağı ağrılı vaziyetteydi. Dün tedavilerini yaptıktan sonra bu sabah da ameliyatını yaptık. 1 saat süren ameliyat oldu, diz eklemini yerine yerleştirdik. Şimdi kendisine gelebilmesi için besleme, serum, antibiyotik, ağrı kesiciler veriyoruz. Ilık, sessiz bir yerde bu tedavi devam edecek. Tedavisi 1- 2 ay kadar sürecek. Dizin yerleşik pozisyonunu alması çok zordur. Bu süre zarfında iyi bakımı yapılacak. Rehabilititasyon aşamasından sonra doğa ve tabiata uygun görülen bir yere bırakılır belki de büyük ihtimal sahiplendirilir. Tedavisi tamamlanıncaya kadar burada kalır. Bizim için problem değil.''


Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan tedavi altına alındı!

Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan tedavi altına alındı!''ERKEKLERE TEPKİLİ''

Özsoy, sahibinden şiddet gören 'Afrika Gri' cinsi papağanın aşırı stres altında olduğunu dile getirirken, "Afrika Gri Papağanları yabani oldukları için çok duyarlıdırlar. Televizyonda da gördüğümüz kadarıyla sahibi ona oldukça hırçın ve asi biçimde yaklaşıyor. O nedenle hayvanda da özellikle erkeklere karşı büyük bir iritasyon (Dış etkene bağlı sinir sisteminin verdiği olumsuz tepki- rahatsız olma, öfkelenme) var. Bu sabah da denedik erkeklere daha başka bir tepki gösteriyor. Ne kadardır strese maruz kaldı bilmiyoruz. Etkisi altında" şeklinde konuştu.

Murat Özdemir için karar belli oldu!

Murat Özdemir için karar belli oldu!Murat Özdemir'in skandal videoları ortaya çıktı!

Murat Özdemir'in skandal videoları ortaya çıktı!Murat Özdemir akıl hastanesine sevk edildi!

Murat Özdemir akıl hastanesine sevk edildi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: