Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan tedavi altına alındı!

Gözaltına alınan Murat Özdemir'in çektiği videodaki papağan yetkililer tarafından teslim alındı.

Magazin

Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan tedavi altına alındı! MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir, papağana işkence ettiği görüntüleri Instagram hesabından paylaşmış ve video büyük tepki toplamıştı. Çok sayıda şikayet gelmesinin ardından Özdemir hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı gözaltı talimatı vermişti. Dün gecce Beşiktaş Ortaköy'deki evinde gözaltına alınan Murat Özdemir'in, Beşiktaş Araştırma Büro Amirliği'nde ifadesi alındı. Savcılık, ifadesinin ardından sabah kendi imkanlarıyla adliyeye gelmesi koşuluyla Murat Özdemir'in serbest bırakılması talimatını verdi.

Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı

Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktıAncak gecce Murat Özdemir'in evinin önünde protesto amaçlı bir grubun toplanması ve alkollü olması nedeniyle sabaha kadar karakolda tutulması kararlaştırıldı. Sabah saatlerinde de savcılık polise yeni bir talimat vererek Özdemir'in 'Mevcutlu' olarak savcılığa sevk edilmesi talimatını verdi. Sosyal medya hesabından papağana yaptığı işkence videosunu paylaştıktan sonra büyük tepki gören Murat Özdemir adliyeye getirildi.

MasterChef Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı!

MasterChef Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı!Papağan tedavi altına alındı!

İşkence gören papağan ise veterinere götürülerek tedavi altına alındı. Papağanın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: