Murat Özdemir'in skandal videoları ortaya çıktı!

Papağana işkence yaptığı videosu olay yaratan ve şikayetler üzerine gözaltına alınan Murat Özdemir'in bir skandal paylaşımları ortaya çıktı.

Magazin

Murat Özdemir'in skandal videoları ortaya çıktı! MasterChef programıyla ünlenen Murat Özdemir, papağanına işkence ettiği videosu ile tüm Türkiye'nin tepkisini çekmiş, şikayetler üzerine Ortaköy'deki evinde gözaltına alınmıştı. Ters kelepçeli olarak adliyeye giriş yaptığı gözlenen Özdemir, savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı ve son olarak akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne gönderildi.

SKANDAL VİDEOLARI ORTAYA ÇIKTI!

Bir dönem Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz programına katılan Murat Özdemir, yarışmacıları evinde ağırlamıştı. Yemek hazırlık sürecinde Büyüktopçu'nun ''Papağanınız konuşmuyor hiç'' sorusuna Özdemir, ''Konuşur, yaklaşayım'' cevabını vermişti. Murat Özdemir, papağanın yanına yaklaşmasıyla papağan bağırmaya başlamış, Onur Büyüktopçu da ''Niye çığlık çığlığa bu papağan?'' sorusunu sormuştu. Özdemir de ‘Beni sevmiyor’ ifadelerini kullanmıştı. Bu görüntüler Özdemir'in papağana daha önce de şiddet uyguladığı yönünde yorumlandı.

Video yüklenemedi...Öte yandan Özdemir'in papağanıyla ilgili skandal bir videosu daha ortaya çıktı. Videoda Murat Özdemir'in ''Canım sıkıldı, karnım acıktı kuşumu yemeye karar verdim'' dediği görülüyor. Bu sözlerinin ardından papağanın yanına yaklaşmaya başlamasıyla yine çığlıklar attığı duyuluyor. İşte o görüntüler:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: