MURAT PİLEVNELİ NEREDE?

Taksim’de mekan bir önünde sevgilisi Murat Pilevneli ile tartıştığı ve tokat yediği haberlerinin ardından birlikte el ele görüntülenen Tuba Ünsal’ın, gecce gezmelerine tek başına çıkması akıllarda sor işareti yarattı.

Magazin

MURAT PİLEVNELİ NEREDE? Uzun zamandır birlikte olan ancak geçtiğimiz haftalarda Taksim’de bir mekan önünde tartıştığı sevgilisi Murat Pilevneli’den tokat yediği haberleri basına yansıyan Tuğba Ünsal tek başına gecelerde görüntülendi.

Ayrılık haberlerinden sonra el ele basına poz veren ve daha sonra bir müzayedeye sevgilisi Murat Pilevneli ile katılarak adeta çıkan haberleri yalanlayan güzel oyuncu, geçtiğimiz gece bir mekanda yanında sevgilisi Murat Pilevneli olmadan eğlendi. Uzun süre mekanda arkadaşlarıyla eğlenen güzel oyuncu bir süre sonra mekandan ayrıldı. Uzatılan mikrofonlara konuşmamayı tercih eden Ünsal, taksiye binerek uzaklaştı.
Ayaklı Gazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: