Murat Yıldırım ilk kez açıkladı: "Bu anlatılacak bir şey değil"

Hakan Gence'nin Youtube programına konuk olan Murat Yıldırım, eşi Imana Elbani'ye nasıl evlilik teklif ettiğini anlattı: “Bu anlatılacak bir şey değil. Yaşarsın, hissedersin, yıllarca tanıyor gibi sohbet edersin... Benim de hayatımda bir kere oldu”

Magazin

Murat Yıldırım ilk kez açıkladı: "Bu anlatılacak bir şey değil" Hakan Gence’nin YouTube'da yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına bu hafta şu sıralar ‘Aziz’ dizisiyle gündemde olan Murat Yıldırım konuk oldu.

Beş yıldır birlikte olduğu eşi Iman Elbani’ye ikinci görüşmelerinde evlilik teklifi ettiğini açıklayan oyuncu, “Bu anlatılacak bir şey değil. Yaşarsın, hissedersin, yıllarca tanıyor gibi sohbet edersin... Benim de hayatımda bir kere oldu” dedi.

Yıldırım, programın devamında sette yaşadığı ilginç bir olayı da paylaştı. ‘Ramo’ dizisinin çekimlerinde kendisine boş diye verilen silahın içinde saçma olduğunu fark eden oyuncu “Tehlike atlattım. Ciddi bir olaydı’’ diye konuştu.

Londra’da video çekerken birinin elinden telefonunu aldığını söyleyen Murat Yıldırım, arkasını döndüğünde bu kişinin oyuncu Colin Farrell olduğunu görüp şaşırdığını da anlattı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: