Murat Yıldırım’a Boğaz'da Arap Kuşatması

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım, kahvaltı için geldiği Rumelihisarı Nezih Kebap Yuvalama’ da Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Magazin

Murat Yıldırım’a Boğaz'da Arap Kuşatması Asi , Aşk ve Ceza, Suskunlar gibi dizilerin Arap ülkelerinde ki gösteriminden sonra Arap dünyasında ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım kahvaltı için geldiği Nezih Kebap Yuvalama’ da etrafı Arap misafirler tarafından kuşatıldı. Arap turistler yakışıklı oyuncuyla hatıra fotoğrafı çektirebilmek için dakikalarca Murat Yıldırım’ın yanından ayrılmadılar. Arap Dünyasının en güçlü yayın kuruluşlarından biri olan MBC kanalı ile hakkında çıkan dizi projesi ile ilgili olarak sorulan soruları yanıtsız bırakan başarılı sanatçı Arap hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttı. Ünlü oyuncuya hayranlarının Arapça dublaj da ki ismi “Emir“ ile seslenmesi dikkatlerden kaçmadı.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: