Murat Yıldırım'ın kalbini çalan güzel!

Sadece Türkiye'de değil, dünyanın pek çok yerinde milyonlarca hayranı olan Murat Yıldırım, kalbini Faslı bir güzele kaptırdı.

Magazin

Murat Yıldırım'ın kalbini çalan güzel! Ünlü oyuncunun kalbi, şimdilerde daha güzel bir ritimle atıyor! Çünkü Murat Yıldırım'ın kalbinin ritmini değiştiren bir kişi var! İşte o isim:

İmane Elbani, tescilli bir güzel... Aslen Faslı, üstelik de güzelliği tescilli; Elbani Fas güzeli! Fas'ın önde gelen ailelerinden birinin kızı olan İmane Elbani, sadece Fas'ta değil, dünyanın her yerinde tanınan ve pek çok reklam filmi, dizileri olan olan bir yıldız!

Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım

Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım "Kız Çocuklarının Sesi" oldu
İŞTE AŞKI TEYİD EDEN YORUM:

Uzun zamandır aldığımız duyumları teyid eden yorum geldi!

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın sosyal medyada İmane Elbani'nin fotoğrafının altına yaptığı yorum da Temiz Magazin'in editörlerinin gözünden kaçmadı. Elbani, Murat Yıldırım'ın yaşam koçu olan Dr. Said Sözühikmet'in bir cümlesini paylaşıyor, Yıldırım ise aynı fotoğrafın altına "imoji" ile "gül" gönderiyordu!

Murat Yıldırım'dan Fahriye Evcen'e rol cevabı!

Murat Yıldırım'dan Fahriye Evcen'e rol cevabı!
Murat Yıldırım'ın fanlarının gözünden kaçmayan bu aşkın seyrini, önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:temizmagazin.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: