Murat Yıldırım'ın zor rolü!

Murat Yıldırım yeni filminde beyin cerrahını canlandırıyor...

Kültür-Sanat

Murat Yıldırım'ın zor rolü! Bu sıralar teklif üzerine teklif alan ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunuculuğunu üstlenen Murat Yıldırım, 24 Mart'ta Sonsuz Aşk filmiyle seyirciyle buluşacak. Başrolü Fahriye Evcen ile paylaşan Yıldırım, filmde işine tutkuyla bağlı bir beyin cerrahını canlandırıyor. Sanatçı, yaşamını tamamen hastalarının sağlığına adayan rolü için, "Zor bir rol ama üstesinden geldiğini düşünüyorum" yorumunda bulundu.

‘Sonsuz Aşk' filminde Fahriye Evcen ile kamera karşısına geçen Murat Yıldırım, sürpriz bir karakterle seyirciyle buluşuyor. Çekimleri İstanbul ve Cunda'da gerçekleşen ‘Sonsuz Aşk' filminde Murat Yıldırım, genç yaşta profesör olan ve uluslararası çapta başarıyla ünlenen Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. Can karakterine hayat veriyor.

Yapımını TAFF'ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Akçay Katıksız'ın yazdığı kadrosunda Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım'ın yanı sıra Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya, Didem İnselel ve Ege Aydan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Sonsuz Aşk filminin, 24 Mart'ta seyirciyle buluşuyor.


Murat Yıldırım ile İmane Elbani'nin balayı bitti!

Murat Yıldırım ile İmane Elbani'nin balayı bitti!Kaynak:sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: