Murat'ın depodaki eşyaları Eliz'e gitti!

Makaron'dan Gülşen Yüksel, Murat Boz ile Eliz Sakuçoğlu ile ilgili ilginç bir yazı kaleme aldı..

Magazin

Murat'ın depodaki eşyaları Eliz'e gitti! İşte Gülşen Yüksel'in o yazısı...

Depodaki eşyalar eski aşkına gitti!

Murat Boz bir depoda tuttuğu eski evinin eşyalarını 3 ay önce ayrıldığı Eliz Sakuçoğlu’na verdi...

Murat Boz’un Eliz Sakuçoğlu ile ayrıldıktan sonra Yeniköy’de yeni bir eve taşındığını daha önce yazmıştım. Ünlü popçu eski sevgilisinin kişisel eşyalarını da kuryeyle annesinin evine göndermişti. Hayatında yeni bir sayfa açan Boz’un eski evindeki bütün eşyalarını Göktürk’te bir depoya taşıttığını öğrendim. 1 yıl önce satın aldığı koltuklar, yataklar, 3 tane LCD televizyon, çift kapılı buzdolabı hepsi depodaymış.

Abisi Ali’yi şoke etti

Yeniköy’deki evini baştan döşemiş, depodakilere ise hiç dokunmamış. Hatta kendisine yeni bir ev arayan abisi Ali Boz’a “Depoda temiz eşyalar var, gidip istediğin eşyayı alırsın” demiş. Abi-kardeş arasında zaten böyle şeylerin lafı bile olmaz. Hatta Murat gibi çok kazanan bir isimden ailesine karşı daha bonkör olmasını beklerdim. Neyse eşyaların çok da eski olmadığını düşünürsek ortada büyütülecek bir sorun yok. Murat’ın abisi Ali geçen hafta Koşuyolu’nda uygun fiyata kiralık bir ev bulmuş. Sevinçle kardeşini arayan Ali “Yeni evi buldum, depoya eşyaları almaya gidiyorum” deyince Murat’ın “Eşyaların hepsi Eliz’e gitti” sözleriyle neye uğradığını şaşırmış. Şimdi bu gelişme üzerine herkesin aklına “Murat’la Eliz barışıyor mu?” sorusu gelecek. Ben söyleyeyim ortada henüz bir barışma yok. Olayın aslı şu: Depodaki eşyaları, birlikte yaşadıkları dönemde, Eliz özene bezene kendi elleriyle seçmiş. Annesi yakın zamanda yeni bir eve taşınınca, bu eşyaları oraya koyup gözünün önünde olmasını istemiş. Ortak bir tanıdıkları vasıtasıyla Murat’a haber göndertip bunun için izin almış. Murat da 8 yılın hatrına eski aşkının bu isteğini geri çevirmemiş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: