Musa Seis, 'Mor Minder' ile geri döndü!

Başarılı rapçı Musa Seis, uzun bir aranın ardından suskunluğunu ‘Mor Minder’ ile bozdu…

Kültür-Sanat

Musa Seis, 'Mor Minder' ile geri döndü! 2009 yılında çıkardığı Türkçe Rap albümü ‘Çek Git Bebeğim’ ile adından söz ettiren ve Youtube başta olmak üzere dijital platformlarda izlenme ve tıklanma rekorları kıran Musa Seis, müzik dünyasına ‘Mor Minder’ ile geri döndü. 10 yıllık aranın ardından söz ve müziği kendisine ait, aranjörlüğünü Ercan Demirel ve Buaka'nın yaptığı ‘Mor Minder’i tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturan Musa Seis, şarkının klibini Tahsin Özkan yönetmenliğinde Almanya’da çekti.

Norm Ender'e Ağır Diss

Argosuz ve küfürsüz rap müzik mottosuyla şarkılarını müzikseverlerle buluşturan Musa Seis yeni şarkısı ‘Mor Minder’ ile de ayrıca ‘Mekanın sahibi’ adlı şarkının sahibi Norm Ender’e de ağır Diss atıyor.

Musa Seis Kimdir?

1991 yılında Almanya Berlin Kreuzberg’de doğan Musa Seis, 7 yaşında müzik ve breakdance ile tanıştı. Türkçe Rap müziğin doğduğu ve Killa Hakan gibi rapçileri çıkaran Kreuzberg'de sokak müziği ve rap ile büyüyen Musa Seis, profesyonel müzik hayatına 18 yaşında giriş yaptı. 2009 yılında çıkardığı ilk rap albümü ‘Çek Git Bebeğim’ ile büyük beğeni toplayan Musa Seis, daha sonra 2013 yılında ‘Yalan’ adlı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Uzun süredir müzik çalışmalarına Almanya’da devam eden Musa Seis, son single çalışması ‘Mor Minder’ ile müzik dünyasına geri döndü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: