Mustafa Ceceli boşanma nedenini açıkladı!

9 yıllık eşinden boşanan Mustafa Ceceli ayrılık nedenini açıkladı: "Tarzlarımızı beğenmiyorduk"

Sosyete

Mustafa Ceceli boşanma nedenini açıkladı! Dokuz yıllık eşi Sinem Ceceli ile tek celsede boşanan Mustafa Ceceli, sürpriz ayrılıkla ilgili konuştu.

"HUZURSUZLUĞU AŞAMADIK"

İki üç yıldır evliliğimizin üzerinde bir gerginlik vardı. Bu süreç içinde birkaç kez boşanmamız gündeme geldi. Söz konusu gerginliği bertaraf edemedik. İki insan arasında olabilecek problemlerdi. Birbirimizin tarzlarını beğenmiyor olmamız huzursuzluğa neden oluyordu. O huzursuzluğu bir türlü aşamadık.

"NEYİM VARSA EŞİMİNDİR"

Çocuğumuzun huzursuz bir ortamda büyümesinin sağlıksız olacağına karar verdik. Boşanmamızın nedeni sadece ve sadece geçimsizliktir. Eşim dünyanın en mükemmel insanıdır. Neyim varsa eşimindir. Maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağım. Kanunlar onu ne kadar koruyorsa ben iki katı koruyacağım. Aile bütünlüğümüzü bozmayacağız. Boşanma konusunda örnek olmak istemediğini belirten Ceceli, “Kesinlikle kimseye boşanmayı tavsiye etmiyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: haberturk.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: