Mustafa Ceceli: Hukuki haklarımı kullanacağım!

Temmuz ayında Mustafa Ceceli ile nikah masasına oturan Selin İmer'in, Ahmet Hulusi Akten'in dizinin dibinde çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. Bu fotoğrafların ardından Mustafa Ceceli bir açıklama yaparak " Beni, eşim Selin Hanım ile Ahmed Hulusi tanıştırmadı" dedi.

Magazin

Mustafa Ceceli: Hukuki haklarımı kullanacağım! Ahmet Hulusi'nin sohbetlerine katılmak için sık sık Amerika'ya giden Selin İmer, eşi Mustafa Ceceli ile bu sohbetler sırasında tanıştığı iddia edilmişti.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in bebek suskunluğu!

Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in bebek suskunluğu!
Fotoğraflarda dikkat çeken ayrıntılardan biri de geçen sezon Mustafa Ceceli ile program yapan Bengü'nün sohbet sırasında çiftin yanında olmasıydı.

Mustafa Ceceli kime gönderme yaptı?

Mustafa Ceceli kime gönderme yaptı?Bu fotoğrafların yayınlanmasının ardından Mustafa Ceceli bir açıklama yaptı:

MUSTAFA CECELİ: BİZİ AHMET HULİSİ TANIŞTIRMADI

"Bir süredir şahsım ve eşim Selin Hanım ile ilgili yürütülmeye çalışılan ‘kötü niyetli ve taraflı’ algı operasyonunun farkındayım. Bu konuyla ilgili olarak son kez yaptığım bu açıklamadan sonra artık tüm hukuki haklarımı da kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer hamile mi?

Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer hamile mi?İtham edildiği üzere; Beni, eşim Selin Hanım ile Ahmed Hulusi tanıştırmadı. Selin Hanım ile birbirimizi arkadaş ortamında tanıdık.

‘İyi ki tanıdım’ dediğim eşim Selin Hanım ile 10 Temmuz’da evlendik. Artık herkesin bu evliliğe saygı duymasını ve bizi bize bırakmasını istiyorum.. Bu işi malzeme olarak kullanmak isteyen insanlar kötü niyetlerini belli ederken, işin içine başka isimleri de katarak mevcut kendi gerçekliğini gözden kaçırmaktadır. Ama şu unutulmamalıdır ki,gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır.

MUSTAFA CECELİ"

Mustafa Ceceli kesenin ağzını açtı!

Mustafa Ceceli kesenin ağzını açtı!
AHMET HULUSİ KİM?

Asıl adı Ahmet Hulusi Akten (72 yaşında). 21 Ocak 1945’de İstanbul, Cerrahpaşa'da doğdu.

Geçmişte Yeni İstanbul, Zaman, Akşam, Milli Gazete gibi gazetelerde çalışmış.

İlk kitaplarını Hulusi Akten adıyla bastıran Hulusi'nin bugün Amerika’da Güney Karolina’da yaşadığı tahmin ediliyor.

Biyografisinde "Din konusuna önce Diyanet'in yayınladığı on bir ciltlik Sahih-i Buhari tercümesini, sonra tüm Kütüb-i Sitte'yi ve Elmalılı Hamdi Yazır'ın "Hak Dini Kur'an Dili" isimli tefsirini okuyarak girmiştir. 1970 yılında Akşam Gazetesi'nde çalışırken ruh ve ruh çağırmalar konusunu incelemeye almış ve bu konuyu "Ruh İnsan Cin" kitabında yayınlamıştır" ifadeleri yer alıyor.

Mustafa Ceceli uyardı: Arabamın camını patlatıyorlar...

Mustafa Ceceli uyardı: Arabamın camını patlatıyorlar...Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: