Mustafa Ceceli ile Selin İmer'in ikinci balayı!

Bülent Cankurt, Mustafa Ceceli ile Selin İmer'le ilgili bir yazı kaleme aldı. Çift ikinci kez balayına çıktı.

Magazin

Mustafa Ceceli ile Selin İmer'in ikinci balayı! Mustafa Ceceli, Selin İmer'le evliliğinin ardından Fransa'da kısa bir tatil yapmıştı. Çift asıl balayına yeni çıktı. Konuyu Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt köşesine taşıdı.

Mustafa Ceceli'den 'bebek' itirafı!

Mustafa Ceceli'den 'bebek' itirafı!İşte Bülent Cankurt'un o yazısı:

10 Temmuz'da nikah masasına oturan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ile güzel eşi Selin İmer Ceceli'nin bebek beklediğine dair haberler, geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Mustafa Ceceli'nin de açıkladığı gibi henüz ortada bebek falan yok ama ikinci balayı var. Evet, yanlış okumadınız; nikahlarının ardından kısa bir balayı için Fransa'nın güney sahillerine giden çift, asıl balayına yeni çıktı.

Dokuz yıllık eşinden boşanıp sevgilisi Selin İmer ile evlenen ve mutluluktan ayaklarının yere basmadığı konuşulan Mustafa Ceceli, çiçeği burnunda eşi için süper bir balayı programı hazırlamış.

Mustafa Ceceli: Hukuki haklarımı kullanacağım!

Mustafa Ceceli: Hukuki haklarımı kullanacağım!NY'DE BAŞLAYIP MIAMI'DE BİTECEK

Bugün New York'a uçan Ceceli çifti, bir nevi küçük bir Amerika turu yapacak! Çift, New York'un ardından Los Angeles'a ve oradan da Miami'ye geçecek.

Amerika'nın en ünlü şehirlerinin altını üstüne getirecek olan çiftin bu aşk tatili tam 25 gün sürecek.

Hem Mustafa Ceceli'nin hem de Selin İmer Ceceli'nin bebek istediğini bildiğim için bu uzun balayı tatilinden bebek müjdesiyle dönerlerse hiç şaşırmam.

Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in bebek suskunluğu!

Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in bebek suskunluğu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: