Mustafa Ceceli'den bebek açıklaması!

Ramazan Bayramı’nın sona ermesiyle ünlü isimler soluğu Atatürk Havalimanı'nda aldı. Havalimanı'nda objektiflere takılan ünlüler arasında Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer de vardı.

Magazin

Mustafa Ceceli'den bebek açıklaması! Bayramda üç ayrı şehirde sahne aldığını belirten Mustafa Ceceli, Antalya dönüşü basın mensuplarına poz verdi. Oğluna harçlık verdiğini, babasının ise kendisi ve annesine harçlık verdiğini dile getiren şarkıcı, bayramların artık tatil gibi görüldüğü görüşüne katılmadığını vurgulayarak, “Biraz da bu durum mevsimsel bence. Hem akraba ziyaretlerini hem de tatillerini yapıyorlar” dedi.

Mustafa Ceceli'den oğluna karne hediyesi!

Mustafa Ceceli'den oğluna karne hediyesi!Ekim gibi yurtdışı tatiline gideceğini, arada işleri nedeniyle yaz boyu Çeşme ve Bodrum’da olacağını ancak henüz hiç denizde fotoğraflanmadığını anlatan Ceceli, “Geçen sene ilk kez Çeşme’de görüntülendim, bu sene kilo da verdim bakalım beni denizde çekecekler mi? Çeşme basını bana ‘Sizi ne zaman yüzerken çekeceğiz?' diye soruyor” sözlerini dile getirdi.

Mustafa Ceceli'den ilk paylaşım geldi!

Mustafa Ceceli'den ilk paylaşım geldi!Geçtiğimiz yıl Selin İmer’le hayatını birleştiren Ceceli ikinci çocuğa sıcak bakmadığını ise “Düşünmüyoruz. İnsanın gizleyemeyeceği tek şey çocuk sahibi olmak” şeklinde konuştu.

Mustafa Ceceli: Eşim klipte oynamayacak!

Mustafa Ceceli: Eşim klipte oynamayacak!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: