Mustafa Ceceli'yi sinirlendiren iddia!

Cengiz Semercioğlu, TV100'de yayınlanan programında Mustafa Ceceli ile eşi Selin İmer'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolmabahçe’de düzenlediği iftar yemeğine davetli olmamalarına rağmen girmeye çalıştıklarını ama kapıdan içeri alınmadıklarını iddia etti. Bu iddia Ceceli'yi oldukça sinirlendirdi. Şarkıcı yasal süreci başlattığını söyledi.

Magazin

Mustafa Ceceli'yi sinirlendiren iddia! TV100'de yayınlanan 'Duymadık Demeyin' isimli programın sunucusu Cengiz Semercioğlu, Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolmabahçe’de düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediğini, ona rağmen Dolmabahçe'ye giderek iftara katılmaya çalıştıklarını ama kapıdan içeri alınmadıklarını iddia etti.

Mustafa Ceceli 20 bin kişiye halay çektirdi!

Mustafa Ceceli 20 bin kişiye halay çektirdi!
"YASAL SÜREÇ BAŞLAMIŞTIR"

Bu iddialara Mustafa Ceceli çok sert yanıt verdi. Yasal süreci başlattığını duyuran şarkıcı, "Nasıl oluyorsa, onlarca gazetecinin olduğu bir yerde; bu iftiraya dair ne bir video ne de bir fotoğraf var! Bu iddiayı yayan ve buna inanan akla ziyan mantaliteyi kötü niyetleriyle baş başa bırakıyorum.." açıklamasında bulundu.


Aşk tazelediler!

Aşk tazelediler!Mustafa Ceceli: Selin her zaman güzel

Mustafa Ceceli: Selin her zaman güzelMustafa Ceceli

Mustafa Ceceli "Yaz Bunu Bir Kenara" diyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: